Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Batman °C

TARIMKON’DAN TİCARET BAKAN YARDIMCISI MAHMUT GÜRCAN’A STRATEJİK ZİYARET

TARIMKON’DAN TİCARET BAKAN YARDIMCISI MAHMUT GÜRCAN’A STRATEJİK ZİYARET
REKLAM ALANI
02.05.2024
A+
A-

TARIMKON’DAN TİCARET BAKAN YARDIMCISI MAHMUT GÜRCAN’A STRATEJİK ZİYARET

TARIMKON’ un üst düzey yöneticileri; TARIMKON Genel Başkanı Hakan Yüksel, TARIMKON Genel Başkan Yardımcısı Hanife Salman ve Pazarlama Direktörü Sedat Ilgın, Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut GÜRCAN’ ı makamında ziyaret ettiler. Bu kritik buluşmada, TARIMKON’ un öncülük ettiği Anadolu Ticaret ve Lojistik Merkezi projesinin detayları istişare edildi.Açıklama yok.

Projemizin, Türkiye’nin ihracat kapasitesine önemli katkılar sunacağı ve ilk defa ihracat yapacak onlarca firmanın bu sayede gelişeceği öngörülmektedir. Bu bağlamda, projenin başarıya ulaşması için Bakan Yardımcısı Sayın GÜRCAN’ ın ve ilgili bakanlığın desteği talep edilmiştir.

Açıklama yok.

Bakan Yardımcısı Sayın GÜRCAN, projenin başarılı olması için gerekli her türlü desteği sağlayacaklarını dile getirdiler. Genel Başkan Hakan Yüksel, projenin her safhasında Bakan Yardımcısı’na raporlama yaparak sürekli bilgilendirme taahhüdünde bulunmuştur. Genel Başkan Yardımcısı Hanife Salman, projenin ülke ticaretine sağlayacağı katkıların altını çizerek, gerekli yönetmelikler çerçevesinde destek beklentilerini ifade etmiştir.

Açıklama yok.

Ayrıca, TARIMKON Kadın Kooperatifleri tarafından üretilen ve gerçek bitkilerden mumyalama yöntemiyle hazırlanan özel bir tablo, Sayın Bakan’a takdim edilmiştir. TARIMKON, Cumhurbaşkanlığımız Himayelerinden Beni Hafife Alma Projesi saha yürütücü olarak kadın kooperatiflerimize pazar, pazarlama ve pazar araştırmaları konusunda önemli katkılar sağladığını vurgulamıştır.

Açıklama yok.

TARMKON Genel Başkan Yardımcısı Hanife Salman, Sayın GÜRCAN, her zamanki gibi nazik tavır ve misafirperverliğini için teşekkürlerimizi sunar, projemizin Türkiye için hayırlı olmasını temenni ederim dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

REKLAM ALANI